“MEN”: Giggs nadal rozważa swoją przyszłość

Wojciech Chrobak
Zmień rozmiar tekstu:

Ryan Giggs nadal rozważa swoją przyszłość w Manchesterze United, po tym jak klub ogłosił zatrudnienie Jose Mourinho na stanowisku menedżera – informuje Rob Dawson, dziennikarz “MEN”.

Portugalczyk ostatecznie podpisał trzyletni kontrakt z 20-krotnymi mistrzami Anglii, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Jednak w komunikacie wystosowanym przez “Czerwone Diabły” zabrakło jakiejkolwiek informacji o losach walijskiego trenera, który nadal jest związany kontraktem z klubem. Klub ponadto nie ogłosił jeszcze, kto znajdzie miejsce w sztabie szkoleniowym Mourinho.

Man Utd złożył ponownie propozycję Walijczykowi, jednak ten obecnie przebywa na wakacjach w Dubaju i jeszcze nie zawiadomił o swojej decyzji. Mourinho planuje natychmiastowo rozpocząć pracę na cześć Man Utd, co oznacza, że już od teraz będzie pracował nad transferami i dyskutował ze swoimi asystentami.

Ostatnie doniesienia sugerują, że to właśnie Rui Faria zostanie “dwójką” w sztabie szkoleniowym portugalskiego trenera, natomiast Silvino Louro zostanie trenerem bramkarzy. Niewykluczone jest również zatrudnienie Carlosa Lalina, byłego trenera od przygotowania kondycyjnego Realu Madryt oraz londyńskiej Chelsea.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze