Oficjalnie: Carrick przedłuży kontrakt z Man Utd

Nederland Jakub Mikuła
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United w oficjalnym komunikacie poinformował, że Michael Carrick uzgodnił warunki kontraktu, który zwiąże go z klubem do końca czerwca 2017 roku.

34-latek dołączył do United w lipcu 2006 roku. Od tego czasu zdobył 5 mistrzostw Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Klubowe Mistrzostwo Świata i Ligę Mistrzów.

– Ten wielki klub jest częścią mojego życia od 10 lat, więc cieszę się, że ta nieprawdopodobna podróż trwa dalej – powiedział. – To świetnie, że mam szansę współpracować z tak utytułowanym menedżerem jak José Mourinho. Chciałbym podziękować kibicom za ich niezachwiane wsparcie. Zdobycie FA Cup było naprawdę wyjątkową chwilą. Mam nadzieję, że będziemy w stanie zdobyć więcej trofeów w najbliższej przyszłości.

– Michael jest bardzo inteligentnym pomocnikiem, który świetnie czyta grę – dodał Mourinho. – Cieszę się, że przedłuży swój kontrakt. Jego zdolności i zadowolenie z gry stoją w tym roku na wyższym poziomie niż kiedykolwiek. Michael ma ogromne doświadczenie uzyskane podczas wielu lat w klubie i ta wiedza będzie dla mnie bezcenna. Nie mogę się doczekać współpracy z nim.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze