Di Marzio: Real Madryt nie odpuszcza ws. Pogby

P.W. P.W.
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo wcześniejszych doniesień o rezygnacji Realu Madryt z prób sprowadzenia Paula Pogby, “Królewscy” skontaktowali się z przedstawicielami Juventusu, by “rzutem na taśmę” skłonić zawodnika do zmiany decyzji – informuje włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio. 

Zdaniem dziennikarza, negocjacje Manchesteru United z Juventusem są na zaawansowanym etapie, a sam zawodnik dał Raioli “zielone światło” na finalizację umowy. Di Marzio dodaje, że jeden z punktów negocjacji dotyczy ogromnej dodatkowej opłaty dla “Starej Damy” w przypadku przedłużenia kontraktu Pogby z klubem z Old Trafford.

W ostatnich dniach ponownie do gry wkroczył Real Madryt, który wystosował nową propozycję kontraktu dla zawodnika. Florentino Perez jest gotów zaoferować reprezentantowi Francji maksymalnie 8-9 milionów euro rocznie, podczas gdy Manchester United oferuje 13 milionów. Dziennikarz krótko podsumował, że pomimo wznowionego zainteresowania ze strony Realu, “Czerwone Diabły” pozostają zdecydowanym faworytem w wyścigu o sprowadzenie 23-letniego pomocnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze