“Daily Mail”: Moyes głównym kandydatem na menedżera Sunderlandu

Jakub Mikuła
Zmień rozmiar tekstu:

Sunderland zaproponował Davidowi Moyesowi objęcie stanowiska menedżera zespołu – informuje Matt Lawton, dziennikarz “Daily Mail”. Dotychczasowy opiekun “Czarnych Kotów”, Sam Allardyce, ma niebawem zostać selekcjonerem reprezentacji Anglii.

Były menedżer Manchesteru United jest ponoć gotowy przejąć Sunderland, gdy tylko klub uzgodni z FA kwotę rekompensaty za kontrakt Allardyce’a. Szkot pozostaje bez pracy od listopada ubiegłego roku, gdy został zwolniony przez Real Sociedad.

Sunderland potwierdził spekulacje o przyszłości Allardyce’a w środę, po tym jak 61-latek poprowadził zespół w meczu towarzyskim z Hartlepool United.

– Oczywiście jesteśmy świadomi intensywnych medialnych spekulacji, aczkolwiek na chwilę obecną Sam Allardyce pozostaje naszym menedżerem – brzmiał komunikat klubu.

– Łączymy się z naszymi kibicami w złości i frustracji i chcielibyśmy ich zapewnić, że pracujemy nad rozwiązaniem tej sprawy w sposób, który będzie najlepszy dla Sunderlandu.

W chwili zwolnienia Moyesa Real Sociedad znajdował się na 16. miejscu w tabeli La Liga i zdołał wygrać jedynie 2 spotkania.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze