“MEN”: wkrótce nowa umowa dla Fosu-Mensaha

Jakub Mikuła
Zmień rozmiar tekstu:

Timothy Fosu-Mensah wkrótce otrzyma propozycję przedłużenia kontraktu z Manchesterem United – twierdzi Stuart Mathieson, dziennikarz “Manchester Evening News”. Nowa umowa ma związać Holendra z Old Trafford na najbliższe 4 lata.

Obecny kontrakt 18-latka wygasa w czerwcu przyszłego roku. “MEN” podaje, że osiągnięto porozumienie między klubem a otoczeniem zawodnika, ale nic jeszcze nie podpisano.

Oficjalnego komunikatu należy się spodziewać, gdy załatwione zostaną wszelkie formalności. W klubie panuje przekonanie, że opóźnianie ogłoszenia podpisania nowej umowy jest zbyteczne.

Obecnie Fosu-Mensah przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Holandii do lat 21. W czwartek przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz z Turcją, ale będzie miał jeszcze jedną okazję do występu – jutro (we wtorek) młodzi “Oranje” zagrają z Cyprem.

W zeszłym sezonie były zawodnik Ajaksu rozegrał 10 meczów w pierwszym zespole. Pod wodzą Jose Mourinho pojawił się na boisku 2-krotnie: w spotkaniach z Northampton w EFL Cup i z Zorią Ługańsk w Lidze Europy. W obu tych starciach wystąpił w wyjściowym składzie.

W lecie pojawiły się spekulacje o możliwym odejściu Fosu-Mensaha z Man Utd, ale Mourinho jest ponoć miłośnikiem jego talentu. Przedłużenie kontraktu zdawałoby się to potwierdzić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze