Martial sfrustrowany siedzeniem na ławce

Adriana Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Anthony Martial przyznał, że jest czuje się sfrustrowany brakiem regularnej gry dla “Czerwonych Diabłów”.

Francuz ma problemy z odzyskaniem formy z jego pierwszego sezonu gry dla Manchesteru United. W obecnym sezonie Martial wyszedł w pierwszym składzie w mniej niż połowie rozegranych do tej pory meczów “Czerwonych Diabłów” w Premier League.

Martial pojawił się w wyjściowym składzie w zwycięskim meczu przeciwko Tottenhamowi w niedzielę, jednak na środowy mecz przeciwko Crystal Palace nie znalazł się nawet w kadrze.

– To frustrujące być na ławce, naprawdę irytujące, ale to test, który musisz przejść i w ten sposób się rozwijasz – przyznał w rozmowie z francuską stacją SFR Sport. – To trudne, bo pragniesz być w stanie pomóc drużynie, ale kiedy jesteś na ławce, nie możesz. Jednak takie są decyzje i musisz je zaakceptować.

Przybycie Zlatana Ibrahimovicia latem oraz jego zdolność do zdobywania goli ograniczyła szanse Anthoniego Martiala na grę jako napastnika. Jednak Francuz nie zamierza się poddawać i chce wykorzystać cały swój potencjał podczas gry na Old Trafford.

– Ludzie dużo ode mnie oczekują, ale zapominają, że wciąż jestem młody. Każdy może myśleć co chce, ale to nic nie zmienia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze