“The Telegraph”: West Ham chce wypożyczyć Martiala lub Rashforda

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

West Ham United desperacko poszukuje nowego napastnika i jest w stanie złożyć wstępne zapytanie w sprawie dostępności Anthony’ego Martiala lub Marcusa Rashsforda – informuje Matt Law, dziennikarz “The Telegraph”.

Stołeczny klub poszukuje napastnika na drugą część sezonu, który miałby wzmocnić szeregi drużyny prowadzonej przez Slavena Bilicia, a przede wszystkim zapewnić skuteczność pod bramką rywali. Michy Batshuayi, napastnik Chelsea, był priorytetowym celem dla West Hamu, jednak Chelsea nie wyraziła zgody na wypożyczenie.

Popularne “Młoty” chcą pozyskać sprawdzonego na boiskach Premier League napastnika, dlatego na cel swoich poszukiwań wybrały rezerwowych Man Utd, Chelsea czy Liverpoolu. West Ham ma zamiar złożyć zapytanie w sprawię dostępności na zasadzie wypożyczenia takich zawodników jak Daniel Sturridge, Anthony Martial czy Marcus Rashford.

Jednak ostatnie doniesienia sugerują, że Mourinho również nie wyrazi zgody na odejście swoich młodych napastników w styczniu, mimo małej liczby minut spędzonych na boisku. Rashford nie wyszedł w podstawowej jedenastce w meczu Premier League od końca listopada i miał usłyszeć od sztabu szkoleniowego, że musi poprawić swoją grę oraz formę strzelecką. Anglik także nie zaadaptował się do nowej pozycji na skrzydle.

West Ham jest w stanie zapewnić nastolatkowi pozycję na szpicy, gdzie mógłby spokojnie wrócić do wysokiej dyspozycji. Jednak nie wiadomo czy taki obrót spraw przekona menedżera Man Utd.

Anthony Martial także nie może liczyć na regularną grę za kadencji portugalskiego szkoleniowca na Old Trafford. Francuz zachwycał swoją formą w poprzednim sezonie, jednak w obecnych rozgrywkach ma spory problem z odnalezieniem właściwej konsekwencji w swojej grze.

Stołeczny zespół zdaje sobie sprawę, że ich szanse na pozyskanie jakiegokolwiek rezerwowego napastnika z czołowych klubów są znikome, jednak mają zamiar spróbować swojego szczęścia przed rozpoczęciem poszukiwań za granicą.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze