Silvestre: mam nadzieję, że Martial nie odejdzie

Adriana Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Były obrońca Manchesteru United, Mikael Silvestre, powiedział, że Anthony Martial powinien być cierpliwy i nie odchodzić z klubu, by nie powielać sytuacji, jaka miała miejsce z Paulem Pogbą.

Paul Pogba w wieku 19 lat odszedł z Manchesteru United z powodu braku szans na występy w pierwszej drużynie „Czerwonych Diabłów” i latem 2012 roku dołączył do Juventusu. Po czterech latach Francuz powrócił na Old Trafford.

Anthony Martial obecnie również ma problemy z przedostaniem się do pierwszego składu Manchesteru United, co przyczyniło się do pojawienia się wielu plotek na temat niezadowolenia Francuza z pobytu na Old Trafford i zainteresowania pozyskaniem Martiala przez Paris Saint-Germain.

Mikael Silvestre, był piłkarz Manchesteru United, przyznał, że ma nadzieję, że Martial uzbroi się w cierpliwość i nie opuści klubu z Old Trafford.

– Martial miał świetny sezon i bardzo dobrze zaadaptował się w Premier League i w United, był najlepszym strzelcem w zeszłym sezonie. Trzeba też pamiętać o tym, że został zabrany mu jego numer dziewięć na koszulce na rzecz Zlatana Ibrahimovicia, z czego nie był zadowolony.

– Kiedy masz dobry pierwszy sezon, to trudno jest utrzymać swoje występy na tym samym poziomie, jednak trzeba pamiętać o tym, że on jest wciąż młody i wciąż się uczy.

– Mam nadzieję, że będzie cierpliwy i nie zachowa się jak Pogba, który zdecydował się odejść do Juventusu.

Pogba stał się podstawowym zawodnikiem w Manchesterze United, zaliczył 32 występy, z czego 23 w Premier League. Martial rozegrał do tej pory 22 mecze, występując 13 razy w rozgrywkach Premier League.

Anthony Martial opublikował krótką wiadomość za pośrednictwem swojego konta na twitterze, mówiącą, że prasa nie pisze prawdy na jego temat.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze