Stowarzyszenie Kibiców Manchesteru United z Krakowa zaprasza wszystkich fanów “Czerwonych Diabłów” na ogólnopolski trzydniowy zlot z okazji spotkania 36. kolejki angielskiej Premier League z Arsenalem.

Terminarz mówi jasno – 7. Numer, który od wielu lat ma dla „Czerwonych Diabłów” szczególne znaczenie, i jednoczy nas w jedynej takiej futbolowej narracji, jaką wykreowała historia piłki nożnej, zostaje włączony w datę szlagierowego meczu z Arsenalem, a zarazem kluczowego punktu corocznego zlotu polskich kibiców Manchesteru United. Oto bowiem, przy okazji długiego weekendu majowego, krakowski oddział MUSC zaprasza wszystkich fanów klubu z Old Trafford do stolicy Małopolski. Początek zlotu już w piątek 5 maja – a potrwa on aż do ostatniego gwizdka starcia z podopiecznymi Arsene’a Wengera.

Plan – MUSC Kraków

1) W piątek 5.05.2017 o 19:00 zbieramy się na Placu Matejki pod Pomnikiem Grunwaldzkim. Stamtąd udamy się w stronę Rynku Głównego, aby rozpocząć pierwszy etap naszej integracji.

2) Dla powyższych oraz tych, którzy dotrą w sobotę rano zostanie zorganizowany mały turniej piłkarski rano (zbiórka o 9:30 na boisku VIII LO przy ul. Grzegórzeckiej 24) – na ten moment składy są już ustalone, choć można kibicować, a w razie jakichś nieprzewidzianych ubytków w drużynach – dołączyć do którejś nich. Można też próbować indywidualnie porozmawiać z kapitanami.

3) W sobotę wieczorem o 19:00 wraz z nowo przybyłymi zlotowiczami i wszystkimi chętnymi zbieramy się ponownie na placu Matejki o 19:00, skąd tym razem udamy się w pierwszej kolejności do lokalu, w którym obejrzymy mecz następnego dnia – jest to zaprzyjaźniony pub, w którym krakowski oddział MUSC spotyka się na większości rozgrywek w sezonie.

4) W niedzielę będzie miał miejsce punkt naczelny zlotu, czyli starcie z Arsenalem. Do lokalu zapraszamy już od godziny 15:30 – nie obowiązuje rezerwacja miejsc. Transmisja meczu będzie miała miejsce w naszym zaprzyjaźnionym pubie Football Heaven. Link do strony tego lokalu tutaj: footballheaven.pl. Proszę się nie sugerować w 100% zdjęciami, obecnie akcenty United są tam dużo bardziej widoczne. Właściciel zapewnił nam wyłączność na korzystanie z pubu, tak więc tutaj mamy duży komfort.

5) Żegnamy się i rozjeżdżamy w dobrych humorach!

Prosimy o dołączenie do wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/1800906526793418

Dyskusja