Transfery

“Daily Mail”: Tottenham nie zamierza sprzedać Diera

Getty Images

Tottenham nie ma zamiaru sprzedać Erica Diera, który znalazł się na celowniku Manchesteru United – donosi Simon Jones, dziennikarz “Daily Mail”. Wicemistrzowie Anglii rozważą za to oferty za Kyle’a Walkera, o ile sięgną one 45 mln funtów.

Reprezentant Anglii jest ponoć jednym z kandydatów do zastąpienia Michaela Carricka w Man Utd, ale Tottenham nie daje “Czerwonym Diabłom” wielkich nadziei na transfer. Mauricio Pochettino podkreślił niedawno, że Spurs sprzedają tylko tych zawodników, których będą chcieli sprzedać.

Dier nie dał mu znać, że chce odejść. Manchester United jest obecnie słabszym sportowo klubem od Tottenhamu, ale jest w stanie zapewnić 23-latkowi dużo wyższą pensję.

Tottenham rozważa za to sprzedać Kyle Walkera, ale tylko za kwotę około 45 mln funtów. 26-latek ponoć pokłócił się niedawno z Pochettino, który ostatnimi czasy zaczął dawać szanse gry Kieranowi Trippierowi, przez co Walker nie ma już gwarantowanego miejsca w pierwszym składzie. Wśród zainteresowanych nim klubów wymienia się przede wszystkim Manchester City.

Zobacz komentarze