LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

RMC Sport: Man Utd i Chelsea powalczy o Bakayoko

Getty Images

Tiemoue Bakayoko, pomocnik AS Monaco, jest zainteresowany transferem do Manchesteru United oraz londyńskiej Chelsea, ale Liverpool oraz Paris Saint-Germain także skontaktował się z jego przedstawicielami – informuje Mohamed Bouhafsi, pracownik RMC Sport.

Mający 22 lata pomocnik jest ogromnym obiektem zainteresowań, a także jednym z nielicznych graczy, który dostał zgodę od władz AS Monaco na transfer do innego zespołu w nadchodzącym letnik oknie transferowym. Wiele klubów dokonało już wstępnego kontaktu z przedstawicielami środkowego pomocnika półfinalisty Ligi Mistrzów.

Jednak RMC Sport przekazał, że obecnie walka rozgrywa się między czterema klubami i jest to Manchester United, Chelsea, Liverpool, a także Paris Saint-Germain. Bouhafsi dodał w swoim artykule, że największe szanse na pozyskanie Bakayoko posiadają “Czerwone Diabły”, a także świeżo upieczony mistrz Anglii, czyli “The Blues”. Francuz znalazł się bardzo wysoko na liście życzeń zarówno Jose Mourinho, jak i Antonio Conte.

Liverpool oraz PSG także doceniają talent gracza AS Monaco, ale to Chelsea przygotowuje już pierwszą ofertę w wysokości 45 milionów euro, która ma przekonać włodarzy francuskiego zespołu do sprzedaży swojego zawodnika.

Zobacz komentarze