LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

“The Guardian”, COPE: Griezmann przedłuży kontrakt z Atlético (aktualizacja)

Getty Images

Antoine Griezmann przedłuży kontrakt z Atlético do 2022 roku – informuje Fabrizio Romano, dziennikarz “Guardiana”, powołując się na doniesienia hiszpańskiej agencji prasowej “EFE”. Podobnego zdania jest Antonio Ruiz, dziennikarz hiszpańskiego radia COPE.

Poprzednie przedłużenie kontraktu przez Griezmanna miało miejsce zaledwie rok temu – podpisano wtedy umowę obowiązującą do 2021 roku. Tym razem 26-latek ma otrzymać podwyżkę za lojalność, ale klauzula jego wykupu nie zostanie zwiększona. To oznacza, że Atlético w pewnym sensie ułatwia jego odejście w przyszłym roku.

Niecałe dwa tygodnie temu Francuz był bliski przenosin do Man Utd, ale wycofał się z transferu, gdy Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu (TAS) podtrzymał nałożony na Atletico zakaz transferowy. Choć wcześniej złożył prośbę o odejście z zespołu, 26-latek czuł, że nie może zostawić swojego klubu bez możliwości sprowadzenia jego następcy.

Aktualizacja – 13 czerwca, godz. 18:00

Griezmann faktycznie przedłużył kontrakt z Atlético. Tę informację potwierdziła oficjalna strona klubu. Przekazała też, że nowa umowa obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, czyli o rok dłużej niż dotychczas. Nie poruszyła jednak kwestii klauzuli wykupu Francuza.

Zobacz komentarze