LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Oficjalnie: Victor Lindelöf piłkarzem Manchesteru United!

ManUtd.com

Victor Lindelöf podpisał czteroletni kontrakt, z możliwością przedłużenia o kolejny rok, z Manchesterem United – brzmi oficjalny komunikat klubu z Old Trafford.

Mający 22 lata Szwed dołączy do nowego zespołu na początku lipca, a swój pierwszy występ w barwach “Czerwonych Diabłów” zanotuje w trakcie obozu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych. Warto przypomnieć, że Man Utd na transfer byłego już obrońcy Benfiki przeznaczył kwotę w granicach 31 milionów funtów.

– Victor to bardzo utalentowany zawodnik, który ma świetlaną przyszłość przed sobą – powiedział Jose Mourinho. – Poprzedni sezon pokazał, że potrzebujemy więcej opcji, a także jakości w naszym składzie, a Victor jest jednym z pierwszych graczy, którzy dołączą do nas tego lata. Jestem przekonany, że nasza fantastyczna grupa szybko przyjmie Victora jako jednego z nas.

– Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do Manchesteru United – powiedział Szwed. – Czerpałem ogromną przyjemność ze swojego okresu w Benfice i wiem, że wiele się tam nauczyłem. Jednak teraz nie mogę doczekać się gry w rozgrywkach Premier League na Old Trafford i pod wodzą Jose Mourinho. Jestem gotów na rozpoczęcie swojej nowej przygody i mam nadzieję, że zdołam swoim wysiłkiem przyczynić się do zdobycia jeszcze większej liczby trofeów dla klubu.

Zobacz komentarze