LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Prezydent Realu Sociedad potwierdza zainteresowanie Januzajem

Getty Images

Jokin Aperribay, prezydent Realu Sociedad, potwierdził zainteresowanie hiszpańskiego klubu usługami Adnana Januzaja, skrzydłowego Manchesteru United, który prawdopodobnie nie ma przyszłości na Old Trafford.

Belg zaliczył kolejny rozczarowujący sezon, tym razem na wypożyczeniu w Sunderlandzie. Tym samym ponownie nie zdołał nawiązać do swoich występów z debiutanckiego sezonu w barwach Man Utd pod wodzę Davida Moyesa. Warto podkreślić, że Januzaj podpisał wówczas pięcioletni kontrakt z “Czerwonymi Diabłami”, jednak w późniejszym okresie nie zdołał wywrzeć pozytywnego wrażenia na kolejnych menedżerach.

– To prawda, że jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem Januzuaja, ale w tej chwili nie prowadzimy jeszcze żadnych rozmów z Man Utd czy samym piłkarzem – mówił prezydent klubu z San Sebastian. – Czekamy na finalną decyzję podjętą przez kierownictwo Man Utd i dopiero wtedy podejmiemy odpowiedni kroki. Wiemy, że jest kilka klubów zainteresowanych jego usługami, więc zrealizowanie tego transferu nie będzie łatwym zadaniem.

Zobacz komentarze