Transfery

Di Marzio potwierdza: Man Utd priorytetem dla Cristiano Ronaldo

Getty Images

Paris Saint-Germain jest gotów rozbić bank dla potencjalnego transferu Cristiano Ronaldo, ale sam zainteresowany preferuje przenosiny do Manchesteru United – informuje Gianluca Di Marzio, włoski dziennikarz Sky Italia.

Warto przypomnieć, że niedawno portugalska, hiszpańska oraz brytyjska prasa zgodnie informowała, że Portugalczyk podjął decyzję o opuszczeniu madryckiego klubu. Ronaldo uważa, że nie otrzymał wystarczającego wsparcia od kierownictwa najbardziej utytułowanego klubu na świecie w sprawie oskarżeń na temat oszustw podatkowych i chciałby zmienić otoczenie.

Paris Saint-Germain przygotowuje lukratywną ofertę dla hiszpańskiego klubu oraz samego zainteresowanego, ale bardzo ważna tutaj będzie chęć samego piłkarza, który najbardziej chciałby wrócić na Old Trafford.

Mający 32 lata zawodnik poprosił Jorge Mendesa, by zrobił wszystko, co możliwe, by sfinalizować jego powrót do Man Utd. Jednak w tym przypadku nie można niczego wykluczyć, ponieważ taka transakcje z pewnością może napotkać wiele przeszkód i być skomplikowaną do zrealizowania. Niewykluczone oczywiście, że więcej nie zobaczymy już samego Ronaldo w barwach “Królewskich”.

Zobacz komentarze