ManUtd.pl: dołącz do naszej społeczności w aplikacji Instagram

tompast Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Jeszcze więcej zdjęć, materiałów wideo i bieżących informacji na temat klubu oraz piłkarzy Manchesteru United – właśnie wystartował oficjalny profil serwisu internetowego ManUtd.pl w aplikacji Instagram. To już trzecie (obok Facebooka i Twittera) społecznościowe konto naszej witryny.

Instagram jest jednym z najbardziej popularnych na świecie portali społecznościowych, coraz chętniej używanym także przez polskich internautów. Według ostatnich badań, aktywne konta w tym serwisie posiada ok. 3 miliony Polaków.

Obecność tej platformy jest coraz bardziej zauważana w sporcie. Dla przykładu, oficjalny profil Manchesteru United, udostępniający już ponad 6000 postów, obserwuje 18 milionów fanów, a konto Roberta Lewandowskiego zbliża się do 10 milionów “followersów”. Wszelkie rekordy bije jednak Cristiano Ronaldo, którego każdy ruch śledzi 105 milionów sympatyków z całego świata.

Nowo powstałe, instagramowe konto ManUtd.pl będzie skupiać się zarówno na treściach przekazywanych przez osoby związane bezpośrednio z klubem z Old Trafford, jak i tych udostępnianych przez Was samych – fanki i fanów “Czerwonych Diabłów” z całej Polski.

W atrakcyjnym wydaniu pokażemy najbardziej istotne, bieżące informacje z zagranicznych mediów (niezwykłe zdjęcia, doniesienia transferowe oraz grafiki dotyczące meczów ligowych i pucharowych). Poznacie lepiej życie pozaboiskowe graczy Man Utd (oczywiście na podstawie materiałów udostępnianych przez nich samych). Przypomnimy najważniejsze wydarzenia z historii klubu (rekordy i liczby, miejsca i nazwiska). Pokażemy przesłane przez Was zdjęcia (kolekcje zebranych “trofeów” kibicowskich, pamiątki z wizyt na Old Trafford czy po prostu fotografie ukazujące to jak kibicujecie).

Polub ManUtd.pl na Instagramie – TERAZ!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze