LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Di Marzio, “The Guardian”: Man Utd prowadzi rozmowy z Ibrahimoviciem

Getty Images

Manchester United pracuje nad nowym kontraktem dla Zlatana Ibrahimovicia – informuje Gianluca Di Marzio, włoski dziennikarz. Marcus Christenson i Fabrizio Romano z “Guardiana” dodają, że “Czerwone Diabły” są dla Szweda priorytetem.

Jeszcze przed meczem o Superpuchar Europy Mourinho powiedział włoskiej telewizji Premium Sport, że Ibrahimović jest bliższy dołączenia Man Utd niż do innych klubów. Powrót “Ibry” na Old Trafford, gdy tylko wróci do gry po kontuzji, wydaje się bardzo prawdopodobny.

Mourinho jest otwarty na pomysł ponownego włączenia Szweda do składu swojego zespołu, więc od niego samego zależy, czy zdoła dowieść swojej sprawności. Strony nie doszły jeszcze do porozumienia, ale według informacji “Guardiana” będą w stanie dojść do kompromisu.

Na dzień przed meczem o Superpuchar Europy Mourinho zdradził, że Ibrahimović może ponownie związać się kontraktem z Man Utd.

– Może z nami zostanie – powiedział Portugalczyk. – Nie ma obecnie kontraktu, ale nadal jest blisko Manchesteru, a to, że gramy teraz o Superpuchar jest także jego zasługą.

Zobacz komentarze