LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Mourinho wyklucza transfer Bale’a do Man Utd

Getty Images

José Mourinho był wierny swoim przedmeczowym słowom i powiedział, że transfer Garetha Bale’a do Manchesteru United jest niemożliwy, a on sam nie będzie się o niego starał.

“The Special One” stwierdził, że jeśli Walijczyk wystąpi w meczu o Superpuchar Europy, będzie to oznaczało, że znajduje się w planach Realu. Tak też się stało.

– Myślę, że wszyscy zdają sobie teraz sprawę z tego, że zostanie – powiedział Mourinho. – Klub go najwyraźniej chce, menedżer go chce, a on chce zostać w klubie. Dla mnie to koniec gry i to jeszcze zanim gra się zaczęła.

Zapytany o to, czy został poinformowany, że może odejść, Bale powiedział:

– Nic mi na ten temat nie wiadomo. Koncentruję się na swojej grze i nie słucham takich rzeczy. Nie czytam żadnych artykułów, choć ludzie co nieco mi mówią. Cieszę się piłką, graniem tyle, ile tylko mogę i zdobywaniem trofeów.

Po meczu zacytowany przez “Marcę” Florentino Pérez powiedział, że nie rozważa sprzedaży Bale’a.

Zobacz komentarze