LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

“MEN”: Man Utd chce sprowadzić jeszcze dwóch zawodników, w tym lewego obrońcę

Dean Mouhtaropoulos / Getty Images Europe

W tym tygodniu José Mourinho raz jeszcze spróbuje sprowadzić Ivana Perišicia – informuje Samuel Luckhurst, dziennikarz “Manchester Evening News”. Poza tym jest otwarty na jeszcze jeden transfer, prawdopodobnie lewego obrońcy.

Działacze “Czerwonych Diabłów” przyglądali się sytuacji Danny’ego Rose’a, ale dotychczas rozważali jego transfer w przyszłorocznym oknie transferowym, jeśli Luke Shaw raz jeszcze nie zdoła wrócić do optymalnej formy. Teraz, po głośnym wywiadzie 27-latka dla “The Sun”, może się to jednak zmienić.

Sprawa Perišicia tkwi w miejscu od przeszło miesiąca, gdy wyleciał wraz z Interem na przedsezonowe tournée. Od tego czasu United sprawdzali też dostępność Garetha Bale’a, ale nawet nie rozpoczęli starań o jego transfer.

Inter nadal naciska na uwzględnienie Anthony’ego Martiala w transakcji Perišicia, ale Man Utd nie ma zamiaru oddawać swojego zawodnika na wypożyczenie. Nie przewiduje również jego sprzedaży.

Zobacz komentarze