LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Mourinho potwierdza: Man Utd prowadzi rozmowy z Ibrahimoviciem

Getty Images

Jose Mourinho potwierdził podczas konferencji prasowej, że Manchester United prowadzi rozmowy ze Zlatanem Ibrahimoviciem na temat jego powrotu do klubu na drugą część sezonu 2017/18.

Szwed miał duży wpływ na poczynania “Czerwonych Diabłów” w poprzednim sezonie, jednak jego roczna umowa nie została przedłużona po tym, jak doznał poważnej kontuzji kolana w kwietniowym starciu z Anderlechtem w ramach rozgrywek Ligi Europy. Mający 35 lat napastnik jednak nadal odbywa swoją rehabilitację w ośrodku treningowym Carrington i walczy o powrót na boisko.

Menedżer 20-krotnych mistrzów Anglii nadal wierzy, że Ibrahimović ma jeszcze niezałatwiony biznes w barwach Man Utd, dlatego będzie chciał wrócić jeszcze do gry na najwyższym poziomie.

– Zlatan jest kontuzjowany i potrzebuje odpowiednio dużo czasu na rehabilitację – mówił Mourinho. – Nie jest gotowy do gry na ten weekend, więc nie jest to pilny temat w danej chwili. Z tego powodu, nie jesteśmy zdesperowani, by dokończyć jakiekolwiek działania w tej kwestii. Myślę, że udowodnił, że dla niego samego to co czego dokonał w zeszłym sezonie było niewystarczające.

– Ibrahimović uważa, że wciąż może osiągnąć więcej i nadal chce kontynuować swoją grę na najwyższym poziomie. Dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie pewnych dyskusji oraz rozmów na temat jego powrotu do Man Utd w drugiej części nadchodzącego sezonu – powiedział Portugalczyk.

Zobacz komentarze