LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

Dyrektor Oliveirense: Man Utd bliski sprowadzenia 19-letniego portugalskiego skrzydłowego

Sky Sports

Manchester United jest bliski sprowadzenia Bruno Amorima, 19-letniego skrzydłowego portugalskiego Oliveirense. Transfer potwierdził António José Leite, dyrektor zespołu, który wyjawił, że transakcja zbliża się do finalizacji.

Amorim miałby dołączyć do zespołu rezerw Man Utd. W barwach Oliveirense wystąpił w 4 meczach pierwszego zespołu, wszystkich w drugiej lidze portugalskiej.

– Został awansowany do pierwszego zespołu, ale skauting był na posterunku i zdecydował się go tam zabrać – powiedział Leite. – Na tym etapie mamy za sobą 90% formalności, a Bruno może mieć przed sobą świetny kontrakt. Porozumienie zostanie ogłoszone w najbliższym czasie, ale można uznać, że jest przyszłością United.

Leite został zapytany również o to, ile pieniędzy otrzyma Oliveirense.

– Dostaniemy opłatę za wyszkolenie, bo Bruno zawsze trenował tutaj, choć raczej nie będzie to duża suma. Tego typu detale nie zostały jeszcze uzgodnione. Mamy jednak gwarancję, że otrzymamy opłatę treningową i procent od przyszłej sprzedaży.

Zobacz komentarze