LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Premier League

Żadnych nowych kontuzji przed meczem z West Hamem

Getty Images

Na konferencji prasowej przed meczem z West Hamem José Mourinho potwierdził, że w zespole nie ma żadnych nowych kontuzji.

Otwarcie Premier League opuszczą Luke Shaw, Ashley Young i Marcos Rojo, a wszyscy inni piłkarze będą do dyspozycji menedżera.

– Wszyscy są dostępni, oprócz tych, o których kontuzjach wszyscy wiedzą, czyli urazach, które wydarzyły się w poprzednim sezonie i wymagały operacji.

– Mamy jeszcze jeden powód do szczęścia, bo w presezonie nie straciliśmy żadnego piłkarza. Wszyscy 22 gracze plus bramkarze, którzy rozpoczęli z nami zgrupowanie, są gotowi na pierwszą kolejkę.

Do składu wrócą Eric Bailly i Phil Jones, którzy nie zagrali w meczu o Superpuchar Europy z powodu zawieszenia. Romelu Lukaku, Nemanja Matić i Victor Lindelöf staną za to przed szansą ligowego debiutu w barwach Man Utd. Po raz pierwszy zagrają także na Old Trafford.

Zobacz komentarze