Kadra

Jones: Old Trafford powinno być fortecą nie do zdobycia

Getty Images

Phil Jones nawołuje do swoich kolegów z Manchesteru United, by wspólnie uczynili Old Trafford fortecą nie do zdobycia w nadchodzącym sezonie.

“Czerwone Diabły” w poprzednim sezonie wielokrotnie dzieliły się punktami na własnym boisku podczas, gdy ekipa Jose Mourinho była zdecydowanym faworytem, przeciwnik potrafił wywieźć jeden punkt.

– To bardzo istotne, by uczynić ponownie Old Trafford fortecą nie zdobycia – mówił Anglik. – Musimy upewnić się, że przeciwnicy przyjeżdżając tutaj będą mieli świadomość, że czeka ich bardzo trudne starcie i będą większość czasu pod ogromną presją z naszej strony. Myślę, że udało nam się przywrócić te uczucie po części w poprzednim sezonie.

– Niektóre drużyny przyjeżdżając na Old Trafford bały się nas znacznie bardziej niż w poprzednich latach. Musimy podtrzymać ten trend. Posiadamy świetny skład z mieszanką młodości oraz doświadczenia i wierzę, że odpowiednia kombinacja zapewni nam dobre rezultaty.

– Jestem pewien, że Javier Hernandez otrzyma świetne powitanie od kibiców zgromadzonych na Old Trafford. Był tutaj bardzo lubiany, nie tylko jako piłkarz, ale także jako osoba poza boiskiem. To dobry zawodnik i będzie dla nas niewygodnym przeciwnikiem. Jednak musimy upewnić się, że należycie wykonamy własne zadania i zagramy na właściwym poziomie – mówił Jones.

Zobacz komentarze