Martial celuje w zdobycie mistrzostwa Anglii

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Anthony Martial nie ma zamiaru ujawniać swoich indywidualnych celów na nadchodzący sezon, jednak podkreślił, że chciałby zdobyć tytuł mistrzowski wspólnie z Manchesterem United.

“Czerwone Diabły” rozpoczęły udanie sezon 2017/18, od przekonującej wygranej nad West Hamem na własnym boisku. Podopieczni Jose Mourinho obecnie prowadzą w tabeli Premier League i będą chcieli utrzymać ten status do końca sezonu.

– Jako drużyna, nie rozmawialiśmy zbyt dużo o konkretnych celach na nadchodzący sezon, ale oczywistym jest, że chcemy zdobyć jak najwięcej trofeów – mówił Francuz. – To właśnie próbowaliśmy osiągnąć w poprzednim sezonie i teraz będziemy walczyć o to samo w nowym roku. Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym zdobyć jak najwięcej medali oraz pucharów. Mogę tylko zdradzić, że ustaliłem sobie indywidualne cele w kwestii występów i bramek, ale nie chcę ich ujawniać.

– Wszyscy w tej lidze dokonują poważnych wzmocnień, wydając przy tym ogromne kwoty, więc jestem pewien, że angielskie rozgrywki będą jeszcze bardziej ekscytujące dla wszystkich zainteresowanych w tym piłkarzy oraz kibiców. Przed nami także przygoda w Lidze Mistrzów i myślę, że to rozgrywki, w których każdy zawodnik pragnie triumfować. To niezwykle trudny turniej, gdzie od początku do końca należy ciężko pracować na sukces.

– Zobaczymy jak wszystko się potoczy. Wszystko jest możliwe. Jednak głównym celem jest triumf w Premier League. Tego najbardziej pragniemy w obecnym sezonie. W futbolu chodzi o wygrywanie, więc nie chcemy zajmować drugiego czy trzeciego miejsca na koniec rozgrywek. Z tego powodu zrobimy wszystko co w naszej mocy, by triumfować na koniec sezonu – mówił Martial.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze