LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Premier League

“The Times”: Mourinho i Hughes nie zostaną ukarani przez FA

Getty Images

Mark Hughes i José Mourinho nie zostaną ukarani za wydarzenia z niedawnego meczu pomiędzy Stoke a Manchesterem United – informuje Paul Hirst, dziennikarz “The Times”.

Hughes popchnął i wyklął Mourinho, gdy ten naruszył jego strefę techniczną. Domagał się też odesłania go na trybuny, ale ta prośba została odrzucona.

Obu menedżerom groziła kara ze strony FA – Hughesowi, bo naruszył nietykalność cielesną menedżera rywali i Mourinho, bo wszedł w strefę techniczną Walijczyka. Rzecznik FA powiedział jednak “The Times”, że sędzia Neil Swarbrick nie odnotował tego zdarzenia w raporcie meczowym, z związku z czym nie ma potrzeby podjęcia akcji dyscyplinarnej przeciwko któremukolwiek z menedżerów.

W odpowiedzi na działania Hughesa Mourinho ostentacyjnie uścisnął dłoń każdego z członków sztabu szkoleniowego Stoke, ale zignorował samego menedżera “Garncarzy”.

Zobacz komentarze