LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kontuzje

“HLN”: Fellaini uszkodził więzadło w kolanie i nie zagra przez kilka tygodni

Getty Images

Marouane Fellaini naciągnął więzadło poboczne piszczelowe (MCL) w lewym kolanie i wypadł z gry na kilka tygodni – donosi Kristof Terreur, belgijski dziennikarz piszący dla “Het Laatste Nieuws”.

Fellaini nie uszkodził więzadeł krzyżowych, więc nie potwierdziły się najczarniejsze diagnozy. Mimo to nie weźmie udziału w meczach z Liverpoolem, Benficą, Huddersfield, Swansea, Tottenhamem i prawdopodobnie również z Chelsea. To oznacza, że wróci do gry mniej więcej wtedy, co Paul Pogba.

Nieco mniej pesymistyczne wieści płyną z belgijskiej federacji, która spodziewa się, że Fellaini będzie pauzował przez tylko 2 tygodnie.

Zobacz komentarze