LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kontuzje

Reprezentacje: Lukaku będzie mógł zagrać z Cyprem

Getty Images

Roberto Martínez potwierdził, że zmagający się ostatnio z kontuzją kostki Romelu Lukaku jest gotowy do gry i będzie mógł zagrać w wieńczącym kwalifikacje do MŚ spotkaniu z Cyprem.

– Romelu Lukaku jest zdrowy – powiedział selekcjoner reprezentacji Belgii. – Jesteśmy w kontakcie ze sztabem medycznym Manchesteru United, choć nie rozmawiałem jeszcze z José Mourinho.

Na zgrupowaniu kadry Lukaku przeszedł prześwietlenie, ale badania nie wykazały uszkodzenia ani złamania kostki. Sam Mourinho po zwycięstwie z Crystal Palace nie zamierzał naciskać na Martíneza, by ten oszczędził jego piłkarzy, jako że Belgia zapewniła już sobie awans na mistrzostwa świata.

– Roberto jest za Belgię odpowiedzialny – powiedział Portugalczyk. – To do niego należy decyzja, czy zawodnik zagra czy nie. Nie mogę mu powiedzieć, żeby zrobił to czy tamto.

O ile Lukaku nie dozna urazu w meczu z Cyprem, jego powrót na boisko będzie dobrą wiadomością dla całego Man Utd, który w sobotę zmierzy się z Liverpoolem na Anfield.

Zobacz komentarze