LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kontuzje

ESPN: Man Utd wierzy, że Jones będzie gotowy na Liverpool

Getty Images

Manchester United ma nadzieję, że mimo kontuzji odniesionej na zgrupowaniu reprezentacji Anglii Phil Jones będzie mógł zagrać z Liverpoolem na Anfield – pisze Rob Dawson, dziennikarz ESPN.

Jones zagrał 90 minut w ostatnim meczu ligowym z Crystal Palace, ale został wycofany ze zgrupowania reprezentacji Anglii z powodu kontuzji kolana. Już przed wyjazdem na kadrę miał pewne problemy zdrowotne, przez które opuścił wyjazd do Moskwy na mecz z CSKA, ale wtedy kontuzjowana była jego kostka.

Według informacji ESPN powrót Jonesa do Carrington miał charakter profilaktyczny, zwłaszcza że Anglia potrzebowała jedynie 1 pkt w 2 ostatnich meczach eliminacji, by awansować na mundial.

Sztab medyczny Man Utd będzie musiał jeszcze ocenić przydatność Jonesa do gry, ale United mają nadzieję, że 25-latek będzie mógł wystąpić w meczu z Liverpoolem.

Zobacz komentarze