LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kontuzje

“The Times”: Mourinho nie podobało się, że Lukaku zagrał z Cyprem

Getty Images

José Mourinho był zaniepokojony tym, że Romelu Lukaku wziął udział w wygranym 4:0 meczu reprezentacji Belgii z Cyprem mimo niedawnej kontuzji kostki – pisze na łamach “The Times” Paul Hirst.

Jak informował ESPN, Lukaku pojechał na zgrupowanie reprezentacji już z kontuzją, którą odniósł w piątek przed ligowym meczem z Crystal Palace, w którym zagrał przez 90 minut. Sztab kadry Belgii ocenił go jako niezdolnego do gry w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną, ale 24-latek wystąpił w drugim meczu z Cyprem, wchodząc na boisko w 66. minucie i strzelając gola już niecały kwadrans później.

Martínez, który kiedyś pracował z Lukaku w Evertonie, powiedział w poniedziałek, że jego napastnik nie jest już kontuzjowany.

– Lukaku jest gotowy do gry – mówił. – Nie znalazł się w składzie na poprzedni mecz, bo nie był jeszcze w pełni sprawny. Teraz nie ma już przeciwwskazań co do jego gry, ale musimy pamiętać o tym, że odbył jak dotąd tylko jeden trening z zespołem.

Hiszpan mówił też, że nie rozmawiał z Mourinho na temat kontuzji Lukaku. Mimo to Portugalczyk był ponoć niepocieszony tym, że jego zawodnik, którego ma w planach wystawić w sobotnim wyjazdowym meczu z Liverpoolem, wziął udział w meczu reprezentacji, zwłaszcza że Belgia już wcześniej zapewniła sobie awans na mistrzostwa świata.

Zobacz komentarze