MUST chce spotkania z Mourinho

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Stowarzyszenie MUST (Manchester United Supporters Trust) wystosowało zaproszenie do Jose Mourinho w celu spotkania i omówienia ostatnich kwestii dotyczących wsparcia kibiców dla piłkarzy klubu z Old Trafford oraz atmosfery na stadionie.

– Kibice mają różne poglądy na temat tego, jak interpretować niedawne komentarze menedżera – można przeczytać w oświadczeniu MUST. – Można jednak uczciwie stwierdzić, że wśród wszystkich uczęszczających na mecze panuje pragnienie, by poprawić atmosferę na stadionie, jak to miało miejsce w innych klubach Premier League.

– Istnieje wiele czynników, które miały wpływ na pogarszającą się atmosferę na przestrzeni dziesięcioleci, a część z nich można rozwiązać dzięki nawiązaniu lepszej współpracy między klubem, a fanami.

– MUST byłby wdzięczny za możliwość nawiązania współpracy z Jose Mourinho, w ramach istniejącego dialogu z innymi pracownikami Manchesteru United w sprawach związanych z atmosferą. Z przyjemnością spotkamy się z menedżerem, by przedyskutować jego wszystkie obawy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze