Martial chce podtrzymać wysoką formę

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Anthony Martial wyraził nadzieję, że zdoła podtrzymać wysoką formę w niedzielnym starciu przeciwko londyńskiej Chelsea.

Francuz strzelił sześć bramek w piętnastu występach w bieżącym sezonie, podczas gdy w sezonie 2016/17 trafiał zaledwie dziewięciokrotnie do siatki. Mimo udanego początku rozgrywek, 21-letni zawodnik jest przekonany, że może nadal może poprawić swoje liczby pod względem strzelonych goli oraz zaliczonych asyst.

– W tej chwili jestem zadowolony, chociaż wiem, że mogłem strzelić więcej bramek i wykonać więcej decydujących podań – mówił Martial. – Myślę, że główną różnicę sprawia fakt, że poprzedni sezon nie był udany w moim wykonaniu, a teraz wszystko układa się całkiem przywoicie. Osiągam założone przed sobą cele i mam nadzieję strzelić jeszcze sporo goli do końca sezonu.

– Chcę kontynuować udane występy w barwach mojego klubu i jeśli dostanę szansę gry w reprezentacji Francji, to dam z siebie wszystko, co najlepsze. Kiedy wchodzę na boisko jako rezerwowy, to jestem głodny gry i chcę jak najszybciej znaleźć się w centrum akcji. Próbuję strzelić bramkę lub zaliczyć kluczowe podanie do kolegi. Chcę dawać z siebie maksimum, by pomóc swojej drużynie – mówił Francuz.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze