LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

BBC: jeśli Mourinho chce kogoś kupić, będzie musiał najpierw kogoś sprzedać

manutd.com

José Mourinho nie będzie mógł w styczniu przeprowadzić żadnego transferu do klubu, dopóki kogoś z niego nie sprzeda – informuje Simon Stone, dziennikarz BBC.

Zarząd Manchesteru United zamierza kontrolować wydatki na nowych zawodników. Przez półtora roku na Old Trafford Mourinho wydał 285 mln funtów na 6 piłkarzy, a poza triumfem w Lidze Europy wciąż nie odniósł znaczących sukcesów.

Najnowsze wyniki finansowe United ujawniły, że wydatki klubu o wynagrodzenia wzrosły ostatnio o 13,5% i wynoszą obecnie 263,5 mln funtów rocznie.

Wśród zawodników, którzy mogą opuścić Old Trafford, wymienia się przede wszystkim Luke’a Shawa. Niepewna jest także sytuacja Marouane’a Fellainiego, jako że rozmowy w sprawie przedłużenia jego kontraktu tkwią w miejscu.

Mourinho sprzedał już 16 piłkarzy Man Utd, ale jedynie transfery Memphisa Depaya (16 mln funtów) i Morgana Schneiderlina (22 mln funtów) przyniosły znaczące zyski. Ulgą dla budżetu płacowego były za to odejścia Wayne’a Rooneya i Bastiana Schweinsteigera.

Zobacz komentarze