LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

“Daily Mail”: Shaw odrzuci zainteresowanie Fenerbahçe

Getty Images

Luke Shaw chce zostać w Manchesterze United i nie wykorzysta szansy na transfer do Fenerbahçe – pisze Simon Jones, dziennikarz “Daily Mail”.

Shaw jeszcze ani razu nie pojawił się w tym sezonie w wyjściowym składzie z Man Utd i może zostać sprzedany, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta. On sam nie zamierza się jednak przenosić do Turcji, mimo że nadeszło stamtąd zainteresowanie.

Anglik delikatnie mówiąc nie dogaduje się z José Mourinho, u którego jest głębokim rezerwowym. W tym sezonie przebywał na boisku przez jedynie 48 minut, jedynie w Pucharze Ligi (w meczach z Burton Albion i Swansea City).

Zanim we wrześniu 2 lata temu złamał nogę, Shaw był podstawowym lewym obrońcą Man Utd.

Zobacz komentarze