LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kontuzje

“MEN”, ESPN: Pogba może wrócić do gry już po przerwie na reprezentacje

Getty Images

Paul Pogba zaczął treningi z rezerwami Manchesteru United i może wrócić do gry już po przerwie reprezentacyjnej – informują James Robson z “Manchester Evening News” i Rob Dawson z ESPN.

Jeśli tak się stanie, potwierdzą się informacje Jamesa Duckera z “Telegraph”, który pisał o tym półtora miesiąca temu, pod koniec września.

Pogba zaczął brać udział w treningach w Carrington, a później dołączył do zajęć zespołu rezerw i drużyny juniorów. Razem z nim ćwiczą także Michael Carrick i Marcos Rojo. Mourinho liczy na to, że Francuz będzie mógł zagrać już z Newcastle.

Bliżej nieznana jest wciąż data powrotu Zlatana Ibrahimovicia, ale wygląda na to, że problemy Man Utd z kontuzjami zaczynają się zmniejszać – i to mimo urazu, którego Phil Jones doznał w meczu reprezentacji Anglii.

Zobacz komentarze