LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Transfery

“The Times”: Man Utd gotowy sprzedać Shawa

Getty Images

Manchester United jest gotów już w styczniu sprzedać Luke’a Shawa – informuje Paul Hirst, dziennikarz “The Times”.

Problem tylko w tym, że “Czerwone Diabły” żądają 20 mln funtów za zawodnika z rocznym kontraktem, który zarabia 130 tysięcy funtów, a przez ostatnie 2 lata praktycznie nie pojawiał się na boisku.

Zainteresowanie Shawem wyraża Fenerbahçe, ale on sam nie chce tam przechodzić. W dodatku Turcy są zainteresowani wypożyczeniem i są gotowi zapłacić jedynie nieco ponad połowę wynagrodzenia Anglika, podczas gdy Man Utd wolałby rozstać się z nim na stałe. José Mourinho wyraził się jasno co do tego, że nie widzi dla Shawa przyszłości w klubie.

W 2014 roku United zapłacili za Shawa 27 mln funtów, ale przez kontuzje i konflikt z Mourinho okres spędzony przez 22-latka na Old Trafford jest póki co rozczarowaniem. “Czerwone Diabły” oczekują, że ktoś zapłaci 20 mln, jako że Shaw wciąż ma tylko 22 lata, a przed złamaniem nogi cieszył się opinią jednego z najlepszych lewych obrońców w Premier League.

Man Utd aktywował już klauzulę w kontrakcie Anglika, która przedłużyła jego umowę o rok. W innym razie odszedłby latem za darmo.

Zobacz komentarze