LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Premier League

“MEN”: Jones i Ibrahimović wrócili do treningów

Getty Images

Phil Jones i Zlatan Ibrahimović wzięli udział w treningu przed meczem z CSKA Moskwa, znacząco zwiększając swoje szanse na występ w niedzielnych derbach Manchesteru – piszą na łamach “Manchester Evening News” Ciaran Kelly i Alex Porter.

Jest to szczególnie dobra informacja w przypadku Jonesa, którego brak wyraźnie daje się Man Utd we znaki – “Czerwone Diabły” straciły aż 6 goli w 5 ostatnich spotkaniach, w których nie zagrał Anglik, w porównaniu do zaledwie 3 bramek w 10 meczach, w których znalazł się w składzie. Warto też odnotować, że United stracili 2 gole krótko po tym, jak Jones zszedł z boiska z kontuzją w meczu z Huddersfield.

Ibrahimović, który w połowie listopada wrócił do gry po poważnej kontuzji kolana, nie znalazł się w kadrze na mecze z Arsenalem i CSKA. Mourinho zdradził, że Szwed potrzebował odpoczynku po zmęczeniu spowodowanym rehabilitacją, a po spotkaniu z Rosjanami dodał, że 36-latek ma sporą szansę na występ z Man City.

Zobacz komentarze