LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Premier League

Mourinho: Matić będzie gotowy na Man City

Getty Images

José Mourinho potwierdził, że nieobecny w spotkaniu z CSKA Nemanja Matić zagra w niedzielnych derbach Manchesteru.

Nie oznacza to jednak, że Serb wyleczył uraz, którego nabawił się jeszcze w starciu z Watford. Mourinho przyznał, że 29-latek wystąpi na Old Trafford mimo kontuzji. Jego powrót do składu będzie tym ważniejszy, że z powodu zawieszenia z Man City nie zagra Paul Pogba.

Portugalczyk wyjawił także, że Zlatan Ibrahimović, który nie znalazł się w kadrze na spotkania z Arsenalem i CSKA, ma duże szanse zagrać z Man City. Trudno się jednak spodziewać, by wybiegł w wyjściowym składzie.

Phil Jones i Marouane Fellaini mają tymczasem szansę na występ w niedzielę. Na pewno nie zagrają za to Eric Bailly i Michael Carrick, których problemy ze zdrowiem okazały się poważniejsze.

Zobacz komentarze