Getty Images

Manchester United uzgodnił warunki wymiany Henricha Mchitarjana na Alexisa Sancheza, pomocnika londyńskiego Arsenalu – informuje David Ornstein, pracownik BBC Sport.

Najnowsze doniesienia sugerują, że będzie to tylko wymiana zawodników między klubami, co oznacza, że “Czerwone Diabły” nie dołożą ani funta do kwoty odstępnego za chilijskiego gracza, którego kontrakt z Arsenalem wygasa po zakończeniu sezonu. Ornstein przekazał, że wszystkie formalności zostały dograne, a Ormianin jest obecnie w drodze do Londynu, gdzie w ciągu 48 godzin przejdzie testy medyczne przed finalizacją swoich przenosin do ekipy prowadzonej przez Arsene’a Wengera.

Z kolei Alexis Sanchez jeszcze w sobotni wieczór ma pojawić się w Carrington, gdzie ma przejść testy medyczne przed ostatecznym zatwierdzeniem jego transferu do klubu z Old Trafford. Z kolei serwis “Daily Mail” informuje, że sztab medyczny Man Utd dostał wolne od Jose Mourinho, dlatego ewentualne testy medyczne chilijskiego skrzydłowego mogą dojść do skutku dopiero w niedzielne popołudnie.

Dyskusja