Pulisić: miło słyszeć o zainteresowaniu Man Utd

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Pulisić, pomocnik Borussii Dortmund, nie wykluczył ewentualnego transferu do klubu z Premier League w niedalekiej przyszłości i jednocześnie przyznał, że był niegdyś fanem Manchesteru United.

Mający 19 lat pomocnik od jakiegoś czasu znajduje się w kręgu zainteresowań „Czerwonych Diabłów” oraz Liverpoolu, po tym jak zanotował kilka udanych występów w barwach niemieckiej drużyny. Pulisić jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych nastolatków w Europie, więc niewykluczone, że wkrótce zmieni barwy klubowe.

– Tak, to prawda. Zdecydowanie byłem wielkim fanem Man Utd – mówił reprezentant USA. – Oczywiście obecnie jestem związany kontraktem z Dortmundem, więc nie rozglądam się za transferem do innego klubu i tego typu rzeczami. Jestem skoncentrowany na grze dla swojego obecnego zespołu. Mimo wszystko jest mi bardzo miło słyszeć o potencjalnym zainteresowaniu z Premier League.

– Każdy zdaje sobie sprawę, że to niesamowite rozgrywki. Nigdy nie wiesz co się może wydarzyć w świecie futbolu, ale w tej chwili koncentruje swoją uwagę na grze dla BVB – mówił Pulisić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze