LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Premier League

Jones podsumowuje mecz z Newcastle

manutd.com

Obrońca Manchesteru United przyznaje, że w dzisiejszym meczu Czerwone Diabły nie były wystarczająco skuteczne i zdecydowane aby uzyskać korzystny rezultat na St. James’ Park.

Piłkarze Man Utd nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych sytuacji, co niestety poskutkowało stratą bramki w drugiej połowie spotkania. Gola na wagę 3 punktów dla gospodarzy strzelił Matt Ritchie.

Jones w wypowiedzi dla MUTV podkreślił, że on i jego koledzy z drużyny nie osiągnęli odpowiedniego poziomu gry, akcje były konstruowane zbyt wolno co miało spory wpływ na końcowy wynik dzisiejszego meczu.

– Mieliśmy kontrolę nad spotkaniem w pierwszej połowie i powinniśmy właśnie wtedy trafić do siatki rywali. Zaskakująca bramka dla Newcastle mocno podłamała całą naszą drużynę – mówił.

– Pod koniec meczu mieliśmy jeszcze swoje okazje na zmianę wyniku, jednak nie wykorzystaliśmy tej możliwości, myślę, że finalnie nie zasłużyliśmy na wygraną.

– Wiele drużyn dookoła nas remisuje i traci punkty. Cały czas mamy w tym sezonie sporo do zrobienia. To był rozczarowujący dzień, jednak musimy kontynuować walkę w tym sezonie i robić swoje. Musimy ciągle ulepszać naszą grę.

Zobacz komentarze