LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
Kadra

Lindelöf: najlepiej czuję się w roli stopera, ale mogę też grać jako prawy obrońca

ManUtd.com

Victor Lindelöf, defensor Manchesteru United, zaapelował do Jose Mourinho, że może zagrać na jakiejkolwiek pozycji na boisku, ale osobiście preferuje rolę środkowego obrońcy.

Szwed nie zachwycał swoją formą od początku sezonu i nie dostawał zbyt wielu szans od portugalskiego menedżera w rozgrywkach Premier League. Ostatnie doniesienia sugerują, że były piłkarz Benfiki może powrócić do podstawowej jedenastki “Czerwonych Diabłów”, biorąc pod uwagę dyspozycję Chrisa Smallinga oraz Phila Jonesa.

– Mogę grać jako prawy obrońca, ponieważ w młodości wielokrotnie grałem na tej pozycji – mówił Lindelöf. – Jednak w ostatnich latach byłem wystawiany głównie na środku defensywy i na tej pozycji czuję się najbardziej komfortowo. Oczywiście mogę grać na wielu pozycjach i zagram wszędzie tam gdzie zostanę desygnowany do składu, ale osobiście preferuję rolę stopera.

Zobacz komentarze