LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., oferująca zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową www.lvbet.pl, prowadzi legalną działalność bukmacherską na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dn. 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają zezwolenia Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi, w tym odpowiedzialnością karno-skarbową.
Zakłady bukmacherskie nieodłącznie wiążą się z ryzykiem utraty środków oraz uzależnienia od hazardu.
FA Cup

Mourinho: jeśli sędziowie uważają technologię VAR za przydatną, to ją popieram

manutd.com

Przed sobotnim meczem Manchesteru United z Huddersfield Town w rozgrywkach FA Cup Jose Mourinho zabrał głos na temat technologii VAR. W tym właśnie spotkaniu po raz pierwszy “Czerwone Diabły” będą miały okazję zagrać przy udziale asysty wideo.

VAR został przetestowany we wcześniejszych meczach Pucharu Anglii oraz Carabao Cup. Jose Mourinho zdecydowanie zgadza się z wprowadzanymi zmianami, tłumacząc iż sędzia powinien mieć wsparcie w trakcie spotkania.

– Kiedy ludzie pytają nas, czy nam się to podoba, myślę to pytanie powinno być skierowane w pierwszej kolejności do arbitrów – przyznał Portugalczyk. – Sędziowie chcą wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafią i na pewno nie lubią popełniać błędów. Czasem jednak zdarza się pomyłka, co jest nieuniknione bez odpowiedniej pomocy technicznej. Więc jeśli arbitrzy są za wprowadzeniem VAR, to tak, zdecydowanie postawmy na tą technologię.

– Oczywiście, przed ostatecznym wdrożeniem asysty wideo trzeba się upewnić, czy nie będzie to spowalniało tempa meczu oraz znacznie obniżało emocji towarzyszących rozgrywce. Oczekiwanie parę minut na decyzję o przyznaniu gola może trochę tę atmosferę ostudzić.

– Z mojego zawodowego punktu widzenia uważam, że nadchodzą czasy podejmowania prawidłowych decyzji przez arbitrów. Bez wątpliwości czy miało miejsce w danym momencie niedozwolone zagranie ręką, czy też nie. Uczciwa i pewna ocena sędziowska to coś, co lubię.

Zobacz komentarze