Romelu Lukaku, napastnik Manchesteru United, w wywiadzie dla belgijskiej prasy przekazał, że planuje powrót do Anderlechtu pod koniec swojej piłkarskiej kariery.
Mający 24 lata snajper rozpoczął swoją karierę właśnie w klubie z Brukseli, ale w 2011 roku zdecydował się na transfer do londyńskiej Chelsea, gdzie rozpoczął przygodę na angielskich boiskach, która zaprowadziła go do Manchesteru United. Lukaku spędził dwa lata w Anderlechcie, ale należy dodać do tego jeszcze wiele lat na różnych szczeblach akademii belgijskiego klubu.
– Moim marzeniem zawsze była gra w barwach Anderlechtu – mówił Lukaku. – Zanim zakończę piłkarską karierę, chciałbym powrócić do tego klubu. Mogę już teraz obiecać, że zdecyduję się na taki krok. Bardzo miło wspominam okres spędzony w tym klubie.
Dyskusja