Mourinho: Romero jest naszym jedynym kontuzjowanym zawodnikiem

Jakub Mikuła
Zmień rozmiar tekstu:

Na konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City José Mourinho zdradził, że Sergio Romero jest teraz jedynym kontuzjowanym piłkarzem w drużynie.

W zeszłym tygodniu skład zespołu wzmocniły powroty Phila Jonesa, Marcosa Rojo i Andera Herrery, a teraz do treningów wrócił jeszcze Daley Blind.

Uraz, którego Argentyńczyk nabawił się po zderzeniu z Diego Costą w przegranym 1:6 sparingu reprezentacji Argentyny z Hiszpanią, zdaniem Mourinho może go wykluczyć z gry na kilka tygodni. Jego miejsce na ławce rezerwowych powinien w tym czasie zająć Joel Pereira, a jako trzeci bramkarz na mecze jeździć będzie prawdopodobnie Kieran O’Hara.

– Wszyscy są już zdrowi, ale Sergio nadal jest kontuzjowany – powiedział Mourinho.

Portugalczyk opowiedział także o przygotowaniach do meczu, który może scementować pozycję Man Utd w tabeli i znacząco zwiększyć jego szanse na utrzymanie drugiego miejsca.

– To był dobry tydzień – powiedział. – Powiedziałbym, że nawet normalny – nie mieliśmy żadnego meczu w środku tygodnia i nie graliśmy w Lidze Mistrzów, więc mieliśmy więcej czasu na treningi. Nazwałbym go jednak dobrym, normalnym tygodniem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze