Paul Pogba piłkarzem meczu z Manchesterem City

Karol Ożóg

To był Paul Pogba, jakiego kibice Manchesteru United chcą oglądać w każdym spotkaniu. Francuz został bohaterem derbowego spotkania z Man City!

Manchester United pokonał na wyjeździe Manchester City 3:2, mimo że do przerwy przegrywał dwoma bramkami. Bohaterem gości został Paul Pogba, który po zmianie stron strzelił dwa gole w zaledwie trzy minuty. Wyczyn Francuza docenili kibice „Czerwonych Diabłów”, którzy wybrali go najlepszym piłkarzem tego spotkania.

Duży udział w zwycięstwie swojej drużyny miał również Alexis Sanchez, który zdaniem fanów w tej klasyfikacji zajął drugiej miejsce. Chilijczyk w starciu z City zaliczył dwie asysty przy trafieniach Pogby i Smallinga. Podium uzupełnił Ander Herrera, który wyróżniał się w defensywie, ale i z przodu dał o sobie znać, notując asystę przy drugim trafieniu Francuza.