Michael Regan / Getty Images Europe

Sezon 2017/18 małymi krokami dobiega końca, co oznacza, że niebawem poznamy najlepszego piłkarza Manchesteru United w tej kampanii. Na oficjalnej stronie klubu ruszyło już głosowanie!

Obecny sezon powoli zbliża się ku końcowi. Na oficjalnej stronie “Czerwonych Diabłów” kibice mogą już jednak wybierać swojego faworyta do zwycięstwa w kategorii najlepszego piłkarza roku. Rok temu to wyróżnienie zgarnął Ander Herrera i to jemu na uroczystej gali wręczono statuetkę Matta Busby’ego. Wcześniej przez trzy sezony z rzędu wędrowała ona w ręce Davida de Gei.

Hiszpan również w obecnym sezonie był jednym z kluczowych zawodników drużyny, któremu kibice bez wątpienia mogą zawdzięczać wysokie miejsce w tabeli Premier League. Konkurencją dla bramkarza reprezentacji Hiszpanii są jednak Romelu Lukaku i Nemanja Matić, którzy kończący się sezon również mogą zaliczyć do udanych.

Kibice Manchesteru United na swojego faworyta mogą głosować na stronie ManUtd.com/POTY. Tam mogą oni wybrać również autora najładniejszego trafienia i najlepszego piłkarza drużny rezerw. Wszystkich laureatów poznamy na specjalnej gali, która odbędzie się 1 maja na Old Trafford.

Dyskusja