“Footy Headlines”: pierwsze przecieki różowego stroju na sezon 2018/19

Mateusz Pawlak
Zmień rozmiar tekstu:

Portal Footy Headlines opublikował pierwsze przecieki projektu wyjazdowego stroju dla Manchesteru United na sezon 2018/19. Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia odnośnie różowego koloru wyjazdowego trykotu.

Do tej pory informowaliśmy o prawdopodobnym wyglądzie stroju domowego na sezon 2018/19 (klik), jak i również odnośnie trykotu numer trzy na kolejny sezon (klik). Nie było jednak żadnych konkretnych wieści o stroju wyjazdowym. Jedyną informacją, którą można było brać za wiarygodną, był tylko kolor. Wstępnie mówiono, że ma nawiązywać do sekcji “Football Pink”, która była drukowana na różowym papierze, a nie szarym, jak pozostała część gazety.

Dzisiaj pojawiły się pierwsze przecieki projektu wyjazdowej koszulki, które można brać za poważną kandydaturę do końcowego wyglądu stroju. Przedstawiają one jasno-różowy kolor bazowy koszulki z różowymi trzema paskami Adidasa, a nie tak jak na wcześniejszych projektach, z czarnymi. Czarne za to mają być herb klubu, logo Adidasa oraz napis Chevrolet, pod znaczkiem który jak zwykle będzie w swojej pełnej kolorystyce. Poniższe zdjęcia przedstawiają omawiany projekt koszulki.

Projekt w bardzo krótkim czasie z jednej strony spotkał się z falą oburzenia, ponieważ Manchester United nigdy nie był powiązany z kolorem różowym, więc kolor ten odbiega od wieloletniej tradycji czterech kolorów Manchesteru United – czerwony, biały, czarny i niebieski (granatowy). Z drugiej strony bardzo szybko znaleziono porównanie do czasów gry Paula Pogby w Juventusie, gdzie nosił różową koszulkę. Jeszcze kolejni powyższy projekt nazywają różową panterą. Projekt może przypaść do gustu żeńskiej części fanów Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze