Na oficjalnej stronie Manchesteru United możemy przeczytać, że Anthony Marital nie zagrał w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji. Nie wiadomo jednak, czy jest ona poważna.

Anthony Martial nie zagrał w dzisiejszym meczu z Watfordem z powodu kontuzji. Francuz początkowo miał znaleźć się w kadrze, a nawet w wyjściowej jedenastce, na to spotkanie, jednak ostatecznie nie znalazł się w protokole meczowym. Klub za pomocą mediów poinformował, że skrzydłowy nabawił się urazu na ostatnim treningu.

W oficjalnym komunikacie nie podano jednak, na ile poważny jest to uraz. Dodano tylko, że z tego powodu piłkarz opuścił również część piątkowego treningu. Całą sytuację na pomeczowej konferencji prasowej skomentował Jose Mourinho.

– Anthony musi poczekać na badania. W piątek podczas treningu nabawił się urazu kolana, ale nie znamy szczegółów.  Wczoraj nie był w stanie trenować, dziś zajęcia odbył indywidualnie – komentował Portugalczyk.

– Czekam na decyzję lekarzy co do jego występu w finale. Ale jeśli dziś nie był zdolny do gry, to mam wątpliwości, czy wyzdrowieje do starcia z Chelsea. Podobnie jest z Lukaku. Wiem tylko, że wróci we wtorek.

Przypomnijmy, że finał Pucharu Anglii, w którym Manchester United na Wembley zmierzy się z Chelsea odbędzie się już w sobotę, 19 maja o godzinie 18:15.

Dyskusja