zimbio.com

Ostatnie doniesienia prasowe coraz częściej łączą osobę Elseida Hysaja z przenosinami na Old Trafford. Prawy boczny obrońca Napoli miałby kosztować 44 miliony funtów.

Według niektórych mediów, Manchester United jest w trakcie przygotowywania oferty za Albańczyka, która miałaby być równa zapisanej klauzuli w jego kontrakcie. Na stół miałyby zostać wyłożone 44 miliony funtów. Zakup prawego obrońcy ma być jednym z priorytetów dla Jose Mourinho w nadchodzącym oknie transferowym, gdyż Matteo Darmian nie sprostał oczekiwaniom Portugalczyka i ma opuścić klub, zaś Antonio Valencia ma już 32 lata.

Hysaj w obecnym sezonie zaliczył w Napoli 46 meczów, w których zbierał bardzo dobre oceny. Kwota 44 milionów za zawodnika tego pokroju przy dzisiejszych realiach transferowych, nie wydaje się być wygórowaną ceną. Mówi się, że właśnie z tego powodu trener Napoli, Maurizio Sarri, wdał się w sprzeczkę z właścicielem klubu i apelował, aby podnieść klauzulę odstępnego w kontrakcie 24-letniego obrońcy.

Albańczyk wydaje się być coraz pewniejszym celem transferowym, po tym jak ostatnio Thomas Meunier, który wcześniej był łączony z Manchesterem United, powiedział prasie:

– Mam jeszcze dwa lata kontraktu, a nie jest łatwo opuścić taki klub jak Paris Saint Germain. Klub zna moją pozycję, mówiłem im, że chcę zostać tutaj najdłużej jak się da. Tylko od nich zależy, czy mnie chcą, czy nie.

Dyskusja