„Daily Mail”: Man Utd wysłucha ofert za Anthony’ego Martiala

Marcin Waleszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United jest otwarty na rozważenie potencjalnych ofert za francuskiego napastnika, Anthony’ego Martiala – informuje Mike Keegan, dziennikarz „Daily Mail”.

Jednak włodarze klubu z Old Trafford chcą uniknąć sprzedaży swojego piłkarza do bezpośredniego konkurenta w Anglii, dlatego potencjalne propozycje z klubów spoza Wysp Brytyjskich będą chętniej rozważane. Mający 22 lata zawodnik ma za sobą trudny sezon, którego owocem jest brak powołania na nadchodzące mistrzostwa świata.

Chelsea od dłuższego czasu monitoruje sytuację Martiala, a Jose Mourinho, szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów”, jest zainteresowany sprowadzeniem Williana. Kierownictwo 20-krotnych mistrzów Anglii preferuje sprzedać Francuza, który niegdyś kosztował ok. 58 milionów funtów, do klubów z innych krajów.

Ostatnie doniesienia sugerują, że kilka włoskich klubów byłoby wstępnie zainteresowanych usługami byłego gracza AS Monaco, ale dla niektórych jego obecna tygodniówka (65 tysięcy funtów) jest nie do przeskoczenia. Napoli chciałoby pozyskać Martiala, ale nie jest w stanie spełnić jego wymagań pieniężnych, dlatego większe szanse na jego transfer może mieć Juventus, posiadający większe zasoby finansowe.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze